Vítečkovy ministránky

Vítám Vás tu. :)

Novinky

Ptám se...

Vítáte vložené náměty pro učitele?

ano (10982)
 

nevím (10882)
 

ne (11066)
 

RSS

RSS

Jak dětem oživit zahradu

Pravé brazilské závěsné křeslo RELAX COLORIDO ze 100% bavlny, které potřebuje pro zavěšení pouze jediný bod, představuje krásné místo pro řádění venku i sladké sny doma (Aston central, 1535 Kč).  
Pravé brazilské závěsné křeslo RELAX COLORIDO ze 100% bavlny,
(Aston central, 1535 Kč).

S blížícím se létem se začínáme rozhlížet po možnostech, jak zpříjemnit svým ratolestem život doma i na zahradě. Při nákupu vybavení na zahradu se můžeme zaměřit nejen na malé bazény, pískoviště, skluzavky, variabilní houpačky a prolézačky, ale i na tříkolky, motokáry a koloběžky. Přednost dáme produktům s nadstandardní zárukou. Také s naprostou zdravotní nezávadností materiálů a bezpečností.


Hračky rozvíjejí fantazii a přinášejí pocit pohody, ať už je to otočné křeslo LÖMSK, polštář KELIG GRODA, houpací křeslo RUSIG, houpací los EKORRE, malířský stojan MLA či červený stan KORALL ANEMON(IKEA).
Hračky rozvíjejí fantazii a přinášejí pocit pohody, ať už je to otočné křeslo, polštář , houpací křeslo, houpací los, malířský stojan či červený stan.


Radost udělá kruhový bazén SWING s pružnou konstrukcí a jednoduchou instalací. Po nafouknutí vrchního prstence stačí začít napouštět vodu a stěny bazénu se samy zvedají podle toho, jak přibývá voda (Mountfield)
Radost udělá kruhový bazén s pružnou konstrukcí a jednoduchou instalací. Po nafouknutí vrchního prstence stačí začít napouštět vodu a stěny bazénu se samy zvedají podle toho, jak přibývá voda.


Pravé brazilské závěsné křeslo RELAX COLORIDO ze 100% bavlny, které potřebuje pro zavěšení pouze jediný bod, představuje krásné místo pro řádění venku i sladké sny doma (Aston central, 1535 Kč).
Pravé brazilské závěsné křeslo ze 100 % bavlny, které potřebuje pro zavěšení pouze jediný bod, představuje krásné místo pro řádění venku i sladké sny doma.


Motokára Katana je hračkou, nad kterou zajásá každé dítě i všichni tatínkové. Sedlo je nastavitelné a totéž platí i o rychlostech. Motokára je plynule ovladatelná a je vybavena ruční brzdou (Kettler, 4990 Kč).
Motokára Katana je hračkou, nad kterou zajásá každé dítě i všichni tatínkové. Sedlo je nastavitelné a totéž platí i o rychlostech. Motokára je plynule ovladatelná a je vybavena ruční brzdou.

Houpačka Svinga rozvíjí smysl pro rovnováhu. Trubkový rám je z oceli, tkaní z polyethylenového plastu, lano z polypropylenu, hák z acetalového plastu (Ikea, 1690 Kč).
Houpačka rozvíjí smysl pro rovnováhu. Trubkový rám je z oceli, tkaní z polyethylenového plastu, lano z polypropylenu, hák z acetalového plastu.


Bezpečná houpačka se dvěma sedačkami za 3990 Kč kombinovaná kluznou dráhou a nástupní a dojezdovou plochou. Žebřík s madlem po celé délce - výška nástupní plochy 190 cm za 7990 (Kettler).
Bezpečná houpačka se dvěma sedačkami kombinovaná kluznou dráhou a nástupní a dojezdovou plochou. Žebřík s madlem po celé délce - výška nástupní plochy 190 cm za 7 990.

Předškoláci a pískoviště patří k sobě. Modul složený ze šesti segmentů vyjde na 5980 Kč, dětské kolečko je za 690 Kč (Kettler).
Předškoláci a pískoviště patří k sobě.

Již pro dvouleté děti je určena tříkolka Happy Plus Air, která je hlavně bezpečná díky vodicí tyči a nafukovacím kolečkům tlumícím nárazy. Zajímavostí je i vyklopitelný zadní košíček či ruční brzda (Kettler, 2690 Kč).
Již pro dvouleté děti je určena tříkolka Happy Plus Air, která je hlavně bezpečná díky vodicí tyči a nafukovacím kolečkům tlumícím nárazy. Zajímavostí je i vyklopitelný zadní košíček či ruční brzda.


Odrostlejší děti vezmou zavděk jízdním kolem SANTA FÉ s převodníkem Prowheel ocel 40 z, řazením, měničem a řetězem Shimano a sedlem Madison, které je k dostání v modré a zelené barvě (Mountfield, 3790 Kč).
Odrostlejším dětem se určitě bude hodit jízdní kolo.

 
Přeji hezký den! :)