Vítečkovy ministránky

Vítám Vás tu. :)

Novinky

Ptám se...

Vítáte vložené náměty pro učitele?

ano (10982)
 

nevím (10882)
 

ne (11066)
 

RSS

RSS

Moje příspěvky

Pololetní vysvědčení (31.1.08)

Po pár dnech opět přidávám několik řádků. K novinkám - včera jsem dostala další "nakládačku" v ricochetu. Ale musím přiznat (i můj soupěř souhlasil), že je vidět menší zlepšení. Jen je potřeba rychlejších reakcí na odrážející se míček a bude to lepší!!!  I tak je to fajn relax, který zatím využívám každý týden po práci.

Teď k tomu vysvědčení. Dnes jsme předala dětem pololetní vysvědčení. Bylo to vůbec poprvé v mé praxi a zároveň moc milé.

Rozhodování se o výsledných známkách bylo horší, ale konečný výsledek už posoudily samy děti. Někteří měli větší radost, jiní menší, ale to už k tomu bohužel patří. Doufám, že závěrečné vysvědčení se někteřým podaří ještě lépe. Nechci ale předbíhat, těžko se s "mými" dětmi budu v červnu loučit...

Ještě něco málo ke změnám na stránkách. Tento týden jsem sloučila v rubrice "Náměty pro učitele 1.stupně ZŠ" podrubriky výtvarná výchova a pracovní činnosti. Z jediného důvodu - náměty se prolínají, tak to bude lepší. V již této pozměněné podrubrice najdete nové odkazy na fajn stránky.

Hezký víkend!
Žádné komentáře
 
Přeji hezký den! :)