Vítečkovy ministránky

Vítám Vás tu. :)

Novinky

Ptám se...

Vítáte vložené náměty pro učitele?

ano (10982)
 

nevím (10882)
 

ne (11066)
 

RSS

RSS

Moje příspěvky

PAT a MAT

Skoro tři týdny prázdnin jsou za námi...letí to letí, nikdo to nezastaví...


První týden dovolené jsem strávila na jihu Moravy...doporučuji všem! Počasí přálo, výlety se vyvedly, i mok tekl proudem....prostě parádní dovolená jak má být.


Dále bych Vám aspoň takto dala fajn tip na výlet i v nepříznivém počasí, které v těchto dnech bohužel převládá nad tím slunečným.


Pokud máte aspoň trochu rádi Večerníčky, najdete si tam určitě to své. Zavítejte do Regionálního muzea v Litomyšli na Výstavu OD VEČERNÍČKU PAT A MAT AŽ PO CESTU DO PRAVĚKU aneb naši hrdinové z obrazovky. Výstava probíhá po celou dobu prázdnin, od 1.7. do 31.8. a představuje animovanou tvorbu pro děti a mládež z Ateliéru Bonton Zlín a.s.


Mě zaujal hlavně Pat a Mat...odmalička se mi tito dva nešikové líbí. Na výstavě můžete okouknout některé scény z jednotlivých dílů a vyzkoušet si předměty, které třeba dotváří zvuky v jednotlivých scénách, podívat se na vybrané díly tohoto Večerníčku, zahrát si pohádkové pexeso ze dřeva a zkrátka žasnout nad uměním animace!


It was great!  :))

Poslední komentáře
18.07.2008 08:33:37: Také můžu doporučit. Výstava je zmáknutá do detailů a vidět na živo, jak všechno v televizi funguje,...
 
Přeji hezký den! :)